Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Pars Soğutma
PARS SOĞUTMA SİSTEMLERİ

2011 yılında başlamış olduğumuz Soğutmalı Dolap sektöründe firmamızın açmış olduğu PARS SOĞUTMA olarak, Yaratıcı ve Yenilikçi ürün önceliğimiz olarak Üretim yapmaktayız. Ekibimiz alanında Bilgili ve Deneyimli olup, en iyi Hizmeti sunmak için Üretim yapmaktadır. Firmamız Müşteri isteğine bağlı olarak 3D çizim kullanılarak Mekanınızı görsele Dökmektedir. Sizi hayallerinizin ötesine taşıyarak istediğiniz Mekanı elde etmenizi sağlıyoruz. Firmamız her geçen gün kendini Yenilemekte ve Makinelere dönük iş yapıp, Kusursuz Üretim yapmak için Gayret göstermektedir. Makineleşmeye önem verip ürünlerimizi Kaliteli ve Şık ürünler olacak şekilde üretmekteyiz. Ürünlerimizi Modüler sistemde;  Poliüretan enjekte ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretmekteyiz. Ürün sonrası hizmet için 7/24 Servis Hizmetimiz bulunmaktadır. Üretim alanlarımız; Reyon Dolabı, Sütlük Dolabı, Market Dolabı, Fırın Pasta Teşhir Dolapları, Kebap Dolabı, Meze Dolabı, Balık Dolabı, Paslanmaz Evye ve Çalışma Tezgahları, Soğuk Hava Deposu, Bireysel ve Merkezi soğutma Grupları, Dray Aged Et Dolapları, Zeytin Reçel Dolapları v.b. ürünler üretmekteyiz.  PARS SOĞUTMA firmasının tek amacı Güvenilir Hizmet  ve Müşteri Memnuniyetidir!

Çözüm Ortağınız
Çalışma Sistemimiz
Siz Hayal Edin, Biz Mimar Edelim…

Firmamız Müşteri isteğine bağlı olarak 3D çizim kullanılarak Mekanınızı görsele Dökmektedir. Sizi hayallerinizin ötesine taşıyarak istediğiniz Mekanı elde etmenizi sağlıyoruz.

Yerli Üretim

Ekibimiz alanında Bilgili ve Deneyimli olup, en iyi Hizmeti sunmak için Üretim yapmaktadır.

Makineleşmeye önem verip ürünlerimizi Kaliteli ve Şık ürünler olacak şekilde üretmekteyiz. Ürünlerimizi Modüler sistemde;  Poliüretan enjekte ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretmekteyiz.

7/24 Hizmet Anlayışı
Ürün sonrası hizmet için 7/24 Servis Hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamız her geçen gün kendini Yenilemekte ve Makinelere dönük iş yapıp, Kusursuz Üretim yapmak için Gayret göstermektedir. Makineleşmeye önem verip ürünlerimizi Kaliteli ve Şık ürünler olacak şekilde üretmekteyiz. Ürünlerimizi Modüler sistemde;  Poliüretan enjekte ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretmekteyiz. Ürün sonrası hizmet için 7/24 Servis Hizmetimiz bulunmaktadır.

Şimdi Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın..

Yaratıcı ve Yenilikçi ürün önceliğimiz ile Kaliteli ve Şık ürünler olacak şekilde üretmekteyiz.

Misyonumuz

PARS SOĞUTMA olarak, Yaratıcı ve Yenilikçi ürün önceliğimiz olarak Üretim yapmaktayız.

Vizyonumuz

PARS SOĞUTMA firmasının tek amacı Güvenilir Hizmet  ve Müşteri Memnuniyetidir!

Whatsapp
Pars Soğutma Ekipmanları Lmt. Şti.
Pars Soğutma Ekipmanları Lmt. Şti.
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?